verifikimiifakteve.mksitemap
verifikimiifakteve.mksitemap

Shërbim për verifikim të fakteve në media

Projekt i USAID-it për forcimin e mediumeve në Maqedoni
USAID Logo

PER

Ahmeti flet per rinine e reja alivanoset

Lexuesi
Lajmi nuk ka sqarim apo tekst ne te qe nuk e ben lajm me vetem postimin e videos. Videoja nuk shfaq moment alivanosjeje te askujt. Hapja e ketij linku ishte humbje kohe dhe jo lajm. Shpresoj qe do e recenzoni me qellim qe portali te na sjell lajme kualitative e jo humbje kohe.


02 - 11 - 2016


PER

(No Title)

Mjeku
Prej ku e dine se sulmuesit ishin nga Gjorce Petrovi? Ende pa u hetu rasti kto e kan bo analizen e kan gjet fajtorin tash mo ngjyq e kan cu punen. Heh


25 - 08 - 2016


PER

cJQmglakYzR

Luella
ate fionski tanungin mo na lang yan ilang singsing na tinaggihan heeheehee ikaw ate fionski ilan na pinatalsik mo? ang mga lalaki nga kasi kung feel mo na di makapag commit at yun ang gusto mo iwanan na! kasi kung puro lab lang un pairalin la ka nya hanggang makakita sya ng paasaakklan tapos i dump ka na di buti pa i dump mo at maghanap ka ng mag settle wid u... o di ba???


06 - 05 - 2016


СТРАНА 1 of 3123

Abonohuni për lajmet më të reja